Sklepy internetowe - potrzebujesz nowych rozwiązań?
Tak, mamy to!

Sklepy internetowe - Kooderzy

Sklepy internetowe

Sprzedawaj globalnie!

Dzięki sklepowi internetowemu rynek całej Polski, a nawet całego świata staną przed Tobą otworem. Dzięki niemu jesteś w stanie dotrzeć do klientów o których normalnie nawet byś nie pomyślał. A jak wiemy każdy potencjalny klient to szansa na zwiększenie sprzedaży.

Sklep internetowy zapewni Ci zwiększenie zasięgu Twojej sprzedaży, tak naprawdę to Ty określasz do jakiego klienta finalnie chcesz docierać. Twój sklep jest czynny przez 24h na dobę i nie ogranicza go nawet zakaz handlu w niedzielę... Pomożemy Ci założyć Twój pierwszy sklep lub popracować nad obecnym. Sprawdź co mamy do zaoferowania.

Sklepy internetowe
Dedykowane rozwiązania

Dedykowane rozwiązania

Stawiamy na indywidualne rozwiązania nie chcemy mnożyć bytów, zatem dokładamy wszelkich starań aby Twój sklep wyróżniał się od konkurencji oraz przyciągał potencjalnego klienta.

Brak limitów produktów

Brak limitów produktów

Nie limitujemy ilości produktów które chcesz umieścić na Twoim sklepie, nasze oprogramowanie dobrze radzi sobie z duża ilością asortymentu, zatem dodawaj je do woli.

Liczne funkcjonalności

Liczne funkcjonalności

Rozbudowane możliwości naszego oprogramowania pozwalają Ci swobodnie działać i obsługiwać klientów, wszystkie chętnie przedstawimy na wspólnym spotkaniu.

Możliwości marketingowe

Możliwości marketingowe

Czym byłby sklep bez odpowiednich działań marketingowych, nasze oprogramowanie pozwala między innymi na dodawanie kodów rabatowych czy nagradzanie klientów dzięki systemowi punktowemu.

Magazyn i zarządzanie

Magazyn i zarządzanie

Odpowiednie zarządzanie asortymentem sklepu umożliwia moduł rozbudowanego magazynu, cechu go łatwość obsługi a Ty możesz śledzić co dzieje się w sklepie.

Statystyki sprzedażowe

Statystyki sprzedażowe

Dzięki licznym statystykom oraz ciągłemu monitorowaniu sprzedaży za pomocą dostępnych narzędzi możesz śledzić swoją sprzedaż na bieżąco.

Systemy płatności online

Systemy płatności online

Dzięki integracji z licznymi systemami płatności online - Przelewy24.pl, DotPay, PayYou, wpłacane środki bezpiecznie trafiają na Twoje firmowe konto.

Integracje zewnętrzne B2B

Integracje zewnętrzne B2B

Nasz system sklepowy oferuje również automatyczne integracje z licznymi dostępnymi na rynku hurtowniami B2B.

Sklepy "szyty na miarę"
- każda firma jest inna, a to dla nas jest najważniejsze.

Tylko indywidualne projekty graficzne i dedykowane rozwiązania. Mamy wszystko to czego potrzebuje Twój sklep internetowy.

Nadmiarowość jest błędna, zawsze dopieramy taką ilość rozwiązań którą naprawdę będziesz wykorzystywał w swoim sklepie. Dzięki licznym modułom oraz możliwościom sklepu jesteś w stanie łatwo i efektywnie zarządzać jego zasobami.

Realizacja

Działamy jak w zegarku,
unikamy niepotrzebnych błędów!

1. termin Nie lubimy zwlekać

2. opieka Prowadzimy za rączkę

3. obsługa Tylko pierwsza klasa

Wszystkie nasze projekty są szyte na miarę jak markowy garnitur, odpowiednie dopasowanie i indywidualny projekt graficzny ma wyróżnić Twój sklep oraz zwiększyć sprzedaż.

Każdy stworzony przez nas element nie jest dziełem przypadku, ma odpowiednią funkcję i zadanie do wykonania. Wszystkie te zabiegi pozwalają nam przygotować dla Ciebie w pełni funkcjonalny sklep on-line.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego sklepu internetowego lub chciałbyś odświeżyć swój obecny, to trafiłeś w 10. Mało tego jesteś nawet o jeden krok przed konkurencją! Sklep internetowy w obecnych czasach to bardzo istotny element każdej firmy, jednak ważniejsze jest to aby wyróżnić się z tłumu! Spokojnie tym zajmiemy się my...

 Szczegółowa analiza potrzeb i określenie kierunku.

1. Szczegółowa analiza potrzeb i określenie kierunku.

Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego.

2. Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego.

Oprogramowanie i dodanie systemu zarządzania sklepem.

3. Oprogramowanie i dodanie systemu zarządzania sklepem.

Testowanie poprawności funkcjonowania wdrożonych modułów.

4. Uruchomienie sklepu pod adresem docelowym oraz finalna konfiguracja.

Szkolenie z zakresu obsługi panelu do zarządzania sklepem.

5. Szkolenie z zakresu obsługi panelu do zarządzania sklepem.

6.

Wyrusz z nami we wspólną drogę!

Optymalizacja procesów w Twojej firmie!<

Myślimy iż wiesz już dostatecznie dużo zatem pozostaje zadać sobie pytanie czy jesteś gotów aby zrobić wspólnie z nami coś nowego?<

Działamy kompleksowo zatem załatwimy wszystko za Ciebie! To nasza praca, nie Twoja, zatem finalnie dostarczymy Ci kompleksowe gotowe rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań aby stworzone przez nas dedykowane oprogramowanie był opartę w najnowsze technologie, a co najważniejsze pomogło Ci w zarządzaniu Twoją firmą!<

Chciałbyś stworzyć stronę, a nie wiesz jak zacząć?<

Zostaw swoje namiary, a my zajmiemy się resztą!<Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Potrzebujesz strony WWW? Zadzwoń lub napisz!

Telefon +48 606 991 116 Telefon kontakt@kooderzy.pl

Kooderzy.pl

Kreatywne programowanie

ul. Ruchu Ludowego 5cA, 33-330 Nowy Sącz
NIP: 7343195076    REGON: 385644590

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 13:00